O NAŠEM
SPORTOVNÍM KLUBU

V Kutné Hoře existuje mnoho let sportovní areál Olympia. Před několika lety byl zrekonstruován a má moderní atletickou dráhu s parádním travnatým hřištěm. V rohu areálu při ulici Domažličká má situován také plechový hangár, ve kterém našel v roce 2015 své útočiště spartan Michal Pavlík.

 

V hangáru postupně začal budouvat tréninkové překážkové centrum a 25. listopadu 2017 ho poprvé otevřel veřejnosti. Takový zájem však nečekal. Desítky a desítky nových lidí chodilo na společné tréninky, až z toho vznikl oficiální sportovní oddíl, který dnes známe pod jménem Olympia Spartan Training Kutná Hora, z. s.

980x412.jpg

PŘIDEJ

SE K NÁM

Olympia Spartan Training připravuje lidi zábavnou formou na závody typu Spartan a OCR. Jsou mezi námi sportovci všech různých profesí i věkových kategorií. Ve svém středu má sportovní klub elitní závodníky - kromě Michala Pavlíka také jeho ženu Martinu, mistra ČR v OCR Tomáše Tvrdíka, či evropskou hvězdu věkové kategorie do 25 let Jakuba Vrbenského. Ovšem oddíl není jen o závodění. Jiní zkrátka chodí jen trénovat, protože je to baví a chtějí změnit život k lepšímu. Zkrátka Olympia má dveře otevřené pro všechny slušné lidi, kteří se spolu vzájemně rádi potkávají i mimo sportovní areál.

 

25. listopadu 2019 jsme oslavili druhé narozeniny. Máme za sebou spousty společných víkendových tréninků a nespočet “open” tréninků ve všední dny, kdy si každý může na překážkách dělat cokoliv, dle své libosti. Absolvovali jsme také letní běžecké soustředění na Brádlerových boudách v Krkonoších a nejoblíbenější disciplínou jsou bezpochyby týmové večírky.

Ve třetím roce naší existence začínáme pořádat dětské překážkové závody pod názvem Koudelníkův závod. Tak nám držte palce!

olympia logo-03.png
  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon