Co najdete ve festivalce?

Závod, to nejsou jen překážky. Pro závodníky, jejich doprovod a fanoušky jsme připravili také skvělé zázemí. V případě nepříznivého počasí navíc můžete celý závod sledovat pod střechou z tribuny. Samotný závod se koná za podpory Města Kutná Hora a Středočeského kraje.


Ve festivalce najdete pochopitelně prezenci, kde si společně s vaším synem nebo dcerou vyzvednete startovní balíček. Nezapomeňte si startovní číslo s čipem viditelně připevnit na triko. Ti z vás, kteří si nekoupili během registrace památeční triko závodu, tak mají šanci ještě u prezence. Pár kusů jsme vzali navíc, ale moc jich není.


K závodu patří i dobré jídlo a catering. O ten se postará se svým stánkem Restaurace Přítoky. Těšit se můžete na tradiční pokrmy, ale i trochu netradiční - zdravější, jak se dnes s oblibou říká. O nápoje se postará Měšťanský pivovar v Kutné Hoře a v cíli budeme rozdávat limonády Koli.


Kdo by si chtěl dát kávu, čaj, domácí sušenky a další dobroty, jistě navštíví stánek kutnohorského Kafírnictví. Ve městě jsou špičkou ve svém oboru.


Pro mlsali bude přistaven velký vůz s točenou zmrzlinou z kutnohorského Šipší. Tak co, těšíte se více na překážky nebo na festivalku? Už v neděli 6. září!

124 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon