Důležité informace před závodem

Blíží se 2. ročník Koudelníkova závodu, který se poběží v neděli 5. září na stadionu Olympia v Kutné Hoře. Tady jsou důležité informace před startem.

Na závod přijďte včas. Bude pro vás připraveno bohaté občerstvení. O catering se postará Roman Bureš a jeho tým z Restaurace Přítoky. Chybět nebude ani skvělá kutnohorská kavárna Kafírnictví!


Na registraci obdržíte obálku se startovním číslem a drobným dárkem, které pro vás nachystala Průvodcovská služba Kutná Hora. Na závodě bude i kutnohorský mincmistr, který vám za drobnou úplatu vyrazí na památku kutnohorský groš. Ve startovním balíčku najdou Ti z vás, kteří si během registrace zakoupili, své triko nebo dres.


Startovní číslo, na kterém bude nalepen jednorázový čip, musí mít závodník připevněno na těle zepředu! A nesmí ho během závodu ztratit.


Na trať smí vstoupit pouze závodník v době svého závodu. V kategorii 4-6 let i jeden z doprovodu závodníka. Všem ostatní je vstup do tratě zakázán! V celém areálu je zákaz kouření a vstup se psy.


Před startem každé kategorie proběhne společná rozcvička s Míšou. Pak budou intervalové starty. Přesné časy startů závodníků zveřejníme v pátek 3. září na sociálních sítích i v tomto článku.


Nezapomeňte si vzít na registraci vytisknutý a podepsaný REVERS. Startovní čísla najdete už nyní ve STARTOVNÍ LISTINĚ. Pozorně si také přečtěte PRAVIDLA.


Stejně jako loni vyhlašujeme 3 nejlepší chlapce a dívky v kategoriích 7-9 let, 10-12 let a 13-14 let!


Harmonogram celého dne je tady!


383 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon