Novinky z Koudelníkova závodu 2021

Závodníci, také už jako my počítáte dny do druhého ročníku Koudelníkova závodu? Neděle 5. září 2021 bude opět parádní. O závod strach nemáme a pracujeme i na variantách, jak ho uspořádat za přísnějších hygienických podmínek.

Foto: Petra Burdová

Pokud by se náhodou musel Koudelníkův závod 2021 odložit, startovné vám ponecháme nebo vám ho vrátíme. Pokud jste si objednali dresy nebo trika, ty samozřejmě dostanete.


Připomínáme, že pokud si dres objednáte do 30. dubna 2021, a to i přes formulář na hlavní stránce tohoto webu, budete si moct dres vyzvednout dříve než v samotný závodní den.


A co je nového. V tuto chvíli zbývá do naplnění kapacity pro letošní rok pouhých 46 míst! Váš zájem nás velmi těší. A těší nás i zájem starosty Města Kutná Hora pana Josefa Viktory, který převzal záštitu nad naším závodem. Velice děkujeme!


V neděli 14. března jsme také startovní listinu aktualizovali a vymazali z ní pět závodníků, kteří měli nezaplacené startovné dlouho po splatnosti. Pokud jste se registrovali a ve startovní listině se nevidíte, můžete se do závodu znovu zaregistrovat, než se kapacita naplní.


Registrovat se stále můžete zde!


Momentálně inovujeme naše překážky, vyrábíme nové věci, vymýšlíme, jak vylepšit zázemí závodu, abyste se první neděli v září měli co nejlépe. Kdybyste měli chuť dát nám nějaký tip na překážku, sponzoring nebo jaký stánek by neměl chybět v naší festivalce, napište nám na info@koudelnikuvzavod.cz. Za každou radu budeme rádi.


My se nyní vrhneme na vizualizaci finišerské medaile pro letošní rok, kterou dostanete v cíli na krk. Během, jara ji pro vás odtajníme, ať se máte na co těšit.

126 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon