Tradice bude mít pevný termín. Kdy startujeme v roce 2021?

Cílem Koudelníkova závodu je vybudovat novou sportovní tradici v Kutné Hoře a umožnit dětem výkonnostní růst nebo porovnání svých výsledků. A k tradicím patří i pevný termín.

Rozcvička nejmladší kategorie 4-6 let na Koudelníkově závodě 2020. Foto: Kateřina Hanušová

Tak jako se Dačického 12 v Kutné Hoře běhá druhou sobotu v srpnu nebo Velká Kunratická v Praze druhou neděli v listopadu, tak Koudelníkův závod se bude běhat první neděli v září. V roce 2021 to bude 5. září.


"Na termínu jsme se domluvili společně s atlety, kteří jsou na Olympii doma a ani oni to nemají s termínovou listinou jednoduché. Jsem rád, že spolu vzájemně skvěle vycházíme a těšíme se na další spolupráci," řekl ředitel Koudelníkova závodu Michal Pavlík.


A kdy spustíme registrace? Bude to přesně 1. prosince 2020. Čas upřesníme. "Novinkou bude možnost výběru při registraci ze dvou triček. První bude klasicky bavlněné jako to letošní, druhé bude lepší. Půjde o speciální sportovní dres se sublimačním potiskem. Samozřejmě jde o finančně náročnější variantu, ovšem triko je prakticky nezničitelné. S naším partnerem - firmou Aper - se pro vás budeme snažit dojednat co nejlepší cenu," slíbil Pavlík.


Již brzy od nás dostanete informace ohledně dětských tréninků na Olympii. První bude už v říjnu letošního roku.


Foto: Kateřina Hanušová

149 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon