KOUDELNÍKŮV ZÁVOD

Výsledky 2022

7-9 LET (1,7 km)

CHLAPCI

1. Martin Makovec (OCR Kids Poděbrady) – 12:25
2. Tomáš Kubín – 14:25
3. Mikuláš Lacman (SKP Olympia Kutná Hora) – 14:52

DÍVKY

1. Dominika Brázdová (Atom Kids Praha) – 15:22
2. Johana Čermáková (SKI RUN Čakovice) – 15:40
3. Viktorie Klimparová (Olympia Spartan Training KH) – 16:08


10-12 LET (2,1 km)

CHLAPCI

1. Marek Beneš (SKI RUN Čakovice) – 13:40
2. Denis Čermák (SKI RUN Čakovice) – 14:10
3. Tadeáš Makovec (OCR Kids Poděbrady) – 15:03

DÍVKY

1. Anna Hladká (TJ Spartak Vrchlabí) – 15:46
2. Lucie Heydušková (Olympia Spartan Training KH) – 18:49
3. Michaela Mikušová (SKI RUN Čakovice) – 18:56


13-14 LET (2,7 km)

CHLAPCI

1. Albert Měchura (PUNK Tým) – 18:34
2. Radim Klečák (Olympia Spartan Training KH) – 20:02
3. Ondřej Svoboda (OCR Kids Poděbrady) – 20:16

DÍVKY

1. Adéla Chocholová (STG Kutná Hora) – 22:16
2. Johanka Trešlová (Olympia Spartan Training KH) – 23:01
3. Petra Heydušková (Olympia Spartan Training KH) – 23:49

Kompletní výsledky

Výsledky 2021

7-9 LET (1,7 km)

CHLAPCI

1. Martin Makovec (OCR Kids Poděbrady) – 10:58
2. Tadeáš Kramule (Funkční trénink Milovice) – 11:33
3. Matyáš Přibyl (FK Uhlířské Janovice) – 12:50

DÍVKY

1. Klára Šafrová (TJ Jiskra Zruč n. S.) – 12:49
2. Dominika Brázdová (OCR Kids Poděbrady) – 14:12
3. Viktoria Klimparová (Olympia Spartan Training KH) – 14:30


10-12 LET (2 km)

CHLAPCI

1. Vojtěch Horčička (Olympia Spartan Training KH) – 11:56
2. Petr Zelenka (ATOM KIDS Praha) – 12:08
3. Tadeáš Makovec (OCR Kids Poděbrady) – 12:37

DÍVKY

1. Petra Heydušková (Olympia Spartan Training KH) – 13:07
2. Anna Hladká (TJ Spartak Vrchlabí) – 13:21
3. Johanka Trešlová (Olympia Spartan Training KH) – 13:23


13-14 LET (2,5 km)

CHLAPCI

1. Albert Měchura (PUNK tým) – 16:15
2. Dan Lenz (Olympia Spartan Training KH) – 18:45
3. Matěj Dvořák (Olympia Spartan Training KH) – 19:05

DÍVKY

1. Adéla Chocholová (SRTG Kutná Hora) – 21:28
2. Lucie Málková (Kutná Hora) – 23:34
3. Johana Pilcová (Olympia Spartan Training KH) – 24:47

Kompletní výsledky

Výsledky 2020

7-9 LET (2 km)

CHLAPCI

1. Tadeáš Kramule – 13:51
2. Adam Lenz (Olympia Spartan Training KH) – 14:04
3. Martin Makovec (OCR Kids Poděbrady) – 14:05

DÍVKY

1. Lucie Heydušková (Olympia Spartan Training KH) – 15:33
2. Klára Šafrová (TJ Jiskra Zruč n. S.) – 16:37
3. Žaneta Trešlová (SKP Olympia Kutná Hora) – 18:20


10-12 LET (2,7 km)

CHLAPCI

1. Albert Měchura (PUNK Tým) – 15:56
2. Tadeáš Miškolci (Extreme Obstacle Runners) – 16:34
3. Vojtěch Horčička (Sparta Kutná Hora) – 17:44

DÍVKY

1. Anna Hladká (TJ Spartak Vrchlabí) – 17:09
2. Agáta Sovová (Kutná Hora) – 18:00
3. Barbora Melvaldová (SKP Olympia Kutná Hora) – 19:33


13-14 LET (2,7 km)

CHLAPCI

1. Jiří Pohořalý (Olympia Spartan Training KH) – 17:19
2. Tomáš Miškolci (STG Česká Třebová) – 19:43
3. Michael Udovenko (SKP Olympia Kutná Hora) – 20:02

DÍVKY

1. Anna Náhlovská (Olympia Spartan Training KH) – 19:49
2. Lucie Málková (Kutná Hora) – 20:16
3. Ema Pajerová (SKP Olympia Kutná Hora) – 25:03

Kompletní výsledky




sponzor
sponzor
sponzor
sponzor
sponzor
sponzor
sponzor
sponzor
sponzor
sponzor
sponzor
sponzor
sponzor
sponzor
sponzor
sponzor
sponzor
sponzor
sponzor
sponzor
sponzor
sponzor
sponzor
sponzor
sponzor
sponzor
sponzor